שיפוץ מטבחים

שיפוץ מטבחים

 

מעוניין לשפץ את המטבח שלך ?

מהם הצרכים והרצונות שלך ?
האם המטבח שלך הוא אזור אסון שבו אי אפשר אפילו לבשל ביצה כראוי ? או שאתה רוצה רק לרענן את פונקציונליות המטבח והעיצוב שלו על ידי עיצוב מחדש והחלפת מכשירי החשמל, ריצוף, מידוף, וארונות ?.

 


איזור המטבח נחשב לאיזור היקר ביותר בבית בו נמצאים רוב מכשירי החשמל היקרים, השיש, ארונות המטבח שנחשבים ליקרים במיוחד( ביחס לארונות חדר מגורים לדוגמא), לכן חשוב מאוד לתכנן את הצעד הזה בכובד ראש ולהחליט בדיוק מהם הצרכים האמיתיים שלי ומה באופן כללי אני רוצה.


האם זה שווה לי לעבור את זה ?
האם ביכולתך לגור בבית שבו יחלפו על פניך פועלים ובעלי מקצוע למשך כמה ימים? 
האם אתה יכול להרשות לעצמך להכנס להוצאה הכספית הגדולה הזו ?
כדאי לזכור ששיפוץ מכל סוג ובימיוחד שיפוצים כגון שיפוץ חדרי אמבטיה וכמובן שיפוץ מטבחים יכולים לגרור הוצאות של מעבר לתקציב המוערך בכ- 30 אחוז ויותר, ומה עם תאלץ להפסיק את העבודה מכיון שנכנסת ליותר הוצאות ממה שחשבת? האם יש לך גיבוי כלכלי ? או מקום מגורים אלטרנטיבי במידה וזה יקרה ?

עד כמה אני מוכן להשקיע ?
האם כדאי  לבצע שיפוץ מטבח חלקי או שעדיף לשפץ את המטבח מהיסוד ?.
כאמור חשוב מאוד לקבוע מגבלת תקציב ברורה שלא ניתן יהיה להכנס להוצאות גדולות מידי. 

איך אני יכול להוזיל את הוצאות השיפוץ ?
כדאי לחשוב על נושא זה מבעוד מועד השיפוץ, ישנם נושאים רבים בהם ניתן לחסוך או לבצע בעצמנו ולהוזיל את עלויות השיפוץ או פשוט להגביל את הקבלן או בעלי המקצוע שלא לחרוג מהתקציב.


לפעמים שינויים דקורטיביים פשוטים שאנו יכולים לבצע בעצמנו יכולים לעשות את העבודה טוב מאוד , החל מהדבקת טפטים על דלתות הארונות בישום פשוט שכל אחד יכול לעשות, וכלה בעיצוב אריחים על ידי ציורים או צילומים על אריחי קרמיקה, ועוד ועוד.. .. 


ובכן שיפוץ מטבחים טוב ואיכותי שנעשה תוך מחשבה נכונה והקפדה על הפרטים, יכול להעלות את רמת האיכות ונוחות החיים בבית, וכמובן להעלות את ערך הבית באחוזים משמעותיים, לכן שימו לב מה אתם עושים ומה אתם בעצם רוצים בכל שיפוץ מטבחים .